Tijdens de Impact Fair 2025 stonden we met Net4kids drie dagen midden in een wereld vol betrokken ondernemers, geïnteresseerde bezoekers en changemakers. Met onze kleurrijke stand en een riksja als blikvanger nodigden we mensen uit om letterlijk en figuurlijk binnen te stappen in onze wereld. De activatie in onze stand – het bellen met een lokale held – gaf de bezoekers een unieke kans om in gesprek te gaan met changemakers uit Afrika en Azië. Maar het echte hoogtepunt? De lancering van ons allereerste magazine tijdens de Net4kids500 bijeenkomst: een tastbaar en inspirerend resultaat van onze community.
Op donderdag 3 april kwamen leden van onze Net4kids500 bijeen voor een inhoudelijke en verbindende sessie. Sommige leden namen een introducee mee – want zoals Net4kids500-lid Jaco Brussé het treffend zegt: “Bring a friend to become a friend.” Zo groeit onze community op een natuurlijke en betekenisvolle manier. Het was een moment waarop we stilstonden bij de impact die we samen maken – als ondernemers met hart voor maatschappelijke betrokkenheid. De sfeer was goed, inspirerend en persoonlijk. Na een inspirerende talk van Micha van Hoorn (oprichter Impact Fair) die sprak over de waarde van verbinding, en hoe je mensen met verschillende achtergronden en belangen echt kunt samenbrengen, presenteerden we vol trots het allereerste Net4kids500 magazine. Het magazine staat vol verhalen van onze Net4kids500-leden en onze projecten. Het is een ode aan verbinding, betrokkenheid en daadkracht. Of zoals we het zelf zeggen: een community van mensen die gewoon begonnen zijn. Omdat ze voelden dat ze iets konden doen.
📖 Laat je raken, inspireren en activeren – lees het magazine via this link. Het staat vol krachtige verhalen van ondernemers en professionals die het verschil maken, en projecten die bewijzen dat betrokken ondernemen werkt. Dit is geen blad om vluchtig door te bladeren – het is een uitnodiging om mee te doen.
🤝 Voel jij dat ook? Word dan lid van de Net4kids500 via this link en sluit je aan bij een netwerk van ondernemers die niet aan de zijlijn blijven staan, maar écht impact maken. Jouw betrokkenheid verandert levens. En dat van jou misschien ook.