+31 20 40 67 550 info@net4kids.org
Events | Featured
3 september 2026

Net4kids500: Toekomstmakers

Voor wie:
Net4kids500 leden + introducée(s)

Wanneer:
Donderdag 3 september 2026 16:30-18:30

Waar:
Stayokay, Timorplein, Amsterdam Oost

Contact:
Anne-Marijn

Op donderdag 3 september komen we samen in Stayokay in Amsterdam Oost voor Toekomstmakers: een Net4kids500 bijeenkomst met een inspirerende sessie van Roy op het Veld en de finissage van de fototentoonstelling van Hugo Lingeman.

Een blik op de toekomst met Roy op het Veld

Hoe zorgen we ervoor dat onze economie blijft draaien terwijl we afscheid nemen van fossiele brandstoffen?

Tijdens Toekomstmakers neemt journalist, auteur en spreker Roy op het Veld ons mee in de complexe uitdagingen van de energietransitie. Met meer dan 25 jaar ervaring in de financieel-economische journalistiek en als voormalig hoofdredacteur van Het Financieele Dagblad weet hij complexe vraagstukken toegankelijk te maken.

Zijn verhaal gaat verder dan de energietransitie alleen. Roy laat zien waarom de overgang naar duurzame energie niet alleen een technologische of ecologische uitdaging is, maar ook een economische en geopolitieke. Hoe kan Europa minder afhankelijk worden? Wie bepaalt de energietoekomst? En hoe kunnen bedrijven zich strategisch positioneren in een snel veranderende wereld?

Meer over Roy lees je op zijn website.

Finissage van Hugo Lingeman

Na afloop van de plenaire sessie ben je van harte welkom bij de finissage van ‘Blikveld’, de fototentoonstelling van Hugo Lingeman.

Als pro bono huisfotograaf van Net4kids reisde Hugo de afgelopen twintig jaar mee naar projecten in Afrika en Azië. Hugo kent de omstandigheden van armoede en wanhoop waarin kinderen soms opgroeien, maar richt zich met zijn fotografie vooral op hun kracht, nieuwsgierigheid, talent en waardigheid.

Tijdens deze finissage krijg je de kans om zijn werk te bekijken én aan te schaffen. De opbrengst van de verkochte foto’s komt ten goede aan ons Food Forest project in Kenia. Een project dat laat zien hoe Net4kids steeds vaker investeert in oplossingen die kinderen, gezinnen én hun leefomgeving sterker maken. De tentoonstelling is al te zien vanaf 26 juli. Meer over Hugo’s tentoonstelling vind je op Blikveld.

Programma

16.15 – 16.30
Inloop

16.30 – 17.00
Plenaire sessie met Roy op het Veld

17.00 – 18.30
Borrel en bezoek aan de finissage van Hugo Lingeman

Aanmelden

Ben je erbij? Meld je aan via het formulier hieronder.

Meer Events | Featured

Impact Report 2025: samen bouwen aan een beweging

Impact Report 2025: samen bouwen aan een beweging

Het Net4kids Impact Report 2025 staat online. Lees hoe we samen met ondernemers, investeerders en partners werkten aan duurzame impact voor kinderen en ontdek de resultaten, verhalen en ontwikkelingen van het afgelopen jaar.

read more

Verder praten?

Denk je na over Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen? Ben je geïnteresseerd in de werkwijze van Net4kids en benieuwd naar de mogelijkheden? In een persoonlijk gesprek leggen we het je allemaal uit, laten we zien welke impact je bedrijf kan maken en hoe eenvoudig het 1% programma is.

De Net4kids nieuwsbrief

We houden je graag op de hoogte hoe het de kinderen in de projecten vergaat, maar ook hoe we jou kunnen helpen impact te maken voor onze next generation. We beloven je dat we je niet zullen spammen.